Uşak Tenteci Çavuşoğlu Tente Üretim, İmalat, Montaj Hizmetleri
Bilgi & İletişim 0 (507) 269 83 84
Durak Mahallesi
Fatih Caddesi No: 46/AUŞAK MERKEZ

Kaliteli İşçilik

Hizmetlerimizde her daim kalite beklentilerini karşılamayı amaçlamaktayız.

Mutlu Müşteri

Müşteri İstek ve Beklentilerini Yerine Getirecek Şekilde Ürünlerimizi Tasarlamaktayız.

Çevre Dostu

%100 Doğal ve Çevreci Ürünlerimiz İle Doğa Dostu Üretim Yapmaktayız.

Uygun Fiyat

Uşak Çavuşoğlu Tente firmamız sizler için en kaliteli ürün, en sağlam işçilik ve en ekonomik fiyat avantajı sunmaktadır.

Previous
Next

Çavuşoğlu Tente Üretim & İmalat

Standartlara uygun olarak, müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde üretimlerimizi tasarlamakta, üretmekte ve zamanında teslim ederek montajını yapmaktayız.

Kaliteli
Ekonomik

Evinizde veya işyerinizde kullanabileceğiniz körüklü ve mafsallı kollu tentelerimiz, baraka ve afet çadırlarımız, halı saha ve tenis kortu, hayvancılık, sera, yatakhane veya yemekhane için kullanılabileceğiniz büyük ebatta çadırlarımızla, oteller, restaurantlar, çay bahçeleri, kafeteryalar, pastaneler, havuz kenarları, teraslar, bahçeler, gölge aradığınız her yerde kullanabileceğiniz güneş şemsiyelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak asıl amacımızdır.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin taleplerini yerine getirirken profesyonel bilinçle hareket ederiz ve hizmet sürecinde hataya yer bırakmayız. Bu doğrultuda aynı zamanda belirlenen tarih aralığında işi tamamlarız ve tüm bu süreçte müşterilerimizin; fikir, düşünce ve taleplerini de dinleyerek, en iyi bir şekilde çözümler sunarız. Siz de firmamızı tercih ederek, profesyonel hizmet anlayışımızı fark edebilirsiniz.